A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Семінар вчителів християнської етики району «Родинне виховання. Родина та сім'я в аспекті основ релігійного вчення та основ правничих наук»

Дата: 08.12.2017 17:45
Кількість переглядів: 282

07 грудня 2017 року у Пеняківському НВК відбувся семінар вчителів християнської етики району «Родинне виховання. Родина та сім'я в аспекті основ релігійного вчення та основ правничих наук».

Розпочали роботу спільною молитвою за мир та спокій в Україні. Із загальною характеристикою сімейного права в Україні та на правовому статусі подружжя, батьків і  дітей зупинився у своєму виступі вчитель історії та правознавства  Пеняківського НВК  Гнатюк Володимир Ігорович. На змінах  у законодавстві України про шлюб та сім'ю, на охороні материнства і дитинства станом на сьогоднішній день закцентувала увагу методист РМК відділу освіти Сірко Лариса Василівна. Виховний захід «З родини йде життя людини» презентували  учасникам семінару учні вище названого навчального закладу під керівництвом вчителя християнської етики Поповича Івана Володимировича та вчителя музики Гавришка Івана Богдановича. У рольових іграх, які були представлені у виховному заході, були елементи  цивільного права (правочини, цивільно-правова відповідальність,  право власності, основи спадкового права). За круглим столом піднімалися  складні питання: проблемні сім'ї, сучасне та майбутнє дітей,  які опинилися у складних життєвих ситуаціях. В обговоренні взяли участь вчителі християнської етики Вихрист Наталія Богданівна (Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4), Ковтонюк Оксана Тарасівна (Берлинська ЗОШ І-ІІІ ст.), Степчук Дарія Іванівна (Станіславчицький НВК). У семінарі також взяли участь о.Богдан Цінцірук, адміністратор храму Покрови Пресвятої Богородиці села Пеняки та о. Володимир Ільчишин, адміністратор храму  Різдва Пресвятої Богородиці с. Голубиця.« повернутися

Вхід для адміністратора