Відділ освіти Бродівської Районної Державної Адміністрації Львівської області

Урок трудового навчання як засіб творчого розвитку вчителя та учнів

26 березня 2019 року на базі Черницького НВК відбулося РМО вчителів трудового навчання  з проблеми «Урок трудового навчання як засіб творчого розвитку вчителя та учнів».

Учасники семінару оглянули виставку учнівських робіт, відвідали урок трудового навчання у 9 класі. Гандзевич Віктор Петрович, вчитель трудового навчання Черницького НВК, презентував з  школярами   цікавий спосіб оздоблення дерев'яних виробів - геометричне різьб­лення, у якому орнаментальні мотиви складаються з простих гео­метричних елементів: ліній, трикутників, квадратів, прямокутників, ромбів, кіл.   З цим видом декоративно-ужиткового мистецтва  учні вже добре знайомі, адже свої роботи, виготовлені у техніці тригранно-виїмчасте різьблення, вони не раз презентували на різних мистецьких конкурсах.

Вчитель трудового навчання Ясенівської ЗОШ І-ІІІ ст. Гуляйгородський Віталій Євгенович ознайомив педагогів з шляхами розвитку школи за допомогою написання освітніх мікропроектів.

Методист РМК Дутчак Ірина Йосипівна підвела підсумки та проаналізувала участь учнів ЗЗСО району в ІІ та ІІІ етапах Всеукраїнської учнівської олімпіади з трудового навчання.« повернутися до списку новин