A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Шановні батьки дітей дошкільного віку!

Дата: 28.04.2020 09:27
Кількість переглядів: 398

Відділ освіти Бродівської райдержадміністрації інформує, що відповідно до наказу департаменту освіти і науки Львівської ОДА від 30.03.2020  №07-01/80 з 01 квітня 2020 року відновив роботу оновлений електронний сервіс реєстрації дітей у чергу до закладів дошкільної освіти Львівської області е-Садок за посиланням: http:// sadok.loda.gov.ua//.  

Цей ресурс має зробити процес зарахування дошкільнят у садочки більш прозорим та відкритим.Будуючи новий освітній простір, ми впроваджуємо нові методи комунікації, щоб зробити освітній процес зручним та зрозумілим для усіх його учасників. У середовищі е-Садка батьки мають змогу в онлайн режимі зареєструвати свою дитину до одного з-понад пів тисячі закладів дошкільної освіти Львівщини. Уніфікований підхід гарантує відкритість та зрозумілість формування електронних черг. Цей сервіс максимально автоматизований, а алгоритми його роботи мінімізують втручання людини у процес формування електронних черг. Окрім того, розробники подбали про зручність і конфіденційність. Розробили графічний дизайн адаптивним для відображення на сучасних гаджетах. Вільний, цілодобовий доступ до сервісу забезпечує безперешкодний контроль за станом електронних черг. Усі персональні дані є прихованими.

Слід зазначити, що реєстрація дітей у чергу до закладів дошкільної освіти здійснюється відповідно до Положення про електронний  сервіс реєстрації дітей у чергу до закладів дошкільної освіти Львівської області (нова редакція), затвердженого наказом департаменту освіти і науки Львівської ОДА від 30.03.2020 №07-01/80, з яким ви можете ознайомитись за адресою: http://  sadok.loda.gov.ua//.

В кожному закладі дошкільної освіти Бродівського району та закладі загальної середньої освіти, що мають дошкільний підрозділ, створені черги по вікових групах на 2020 -2021 навчальний рік. Важливо знати, що до оновленого сервісу реєстрації перенесені лише заявки тих дітей, які у 2020 році будуть зараховані до ЗДО в групи раннього віку (2-3 роки) та молодшого дошкільного віку (3-4 роки). Тобто, яким станом на 01 вересня 2020 року виповниться повних 2 або 3 роки. Заявки дітей, які були зареєстровані у групи раннього віку для зарахування в 2021-2022 н.р. та 2022-2023 н.р. ( діти народжені у 2019, 2020 роках), вилучені з бази.Тому, шановні батьки, будь ласка, перевірте свою заявку!

 

Перш ніж розпочати знайомство з середовищем е-Садок, радимо на сайті sadok.loda.gov.ua увійти в розділ «Про проєкт» та детально ознайомитись з новим Положенням про електронний сервіс реєстрації дітей у чергу до закладів дошкільної освіти Львівської області.

Акцентуємо вашу увагу коротко на важливому. Тепер електронна черга діє лише впродовж одного року. Відповідно до п 4.1.  Положення з 01 жовтня до 01 червня поточного року модератор закладу, відповідальний за електронну реєстрацію, створює відповідні черги для зарахування дітей з 01 вересня наступного року (на дату зарахування дітям має виповнитися повних 2 або 3 роки). Для прикладу, для зарахування дітей у дитячий садок з 01 вересня 2021 року заявку слід подавати в терміни з 01 жовтня 2020 року до 01 червня 2021 року. З 01 червня до 15 червня поточного року заявки перебувають на розгляді та відповідно до вільних місць їм встановлюється статус «Рекомендовано до зарахування». З 15 червня до 01 липня поточного року заявники (батьки) подають повний  пакет документів до обраного ними закладу. Ті заявники, які не подали пакет документів у встановлений Положенням термін, втрачають свою чергу. Заявник самостійно стежить за черговістю та статусом своєї заявки в електронній черзі через особистий кабінет в межах Сервісу або через публічні сторінки Сервісу (п.2.6 Положення).

          Одним з нововведення є те, що при поданні заявок вилучений пріоритет щодо обрання закладу. Тепер батьки мають можливість зареєструвати заявку однієї дитини у три заклади дошкільної освіти. Також, згідно з п. 4.7.6 Положення при реєстрації дітей до ЗДО заявники повинні у електронній черзі обов’язково завантажити сканкопію свідоцтва про народження дитини та документ, який підтверджує право на пільгове зарахування до ЗДО (посвідчення чи довідку для підтвердження пільгового статусу).

          Електронна черга формується у хронологічному порядку (досекундно) надходженнязаявок із врахуванням пріоритетності дітей із пільговим статусом.

В електронній черзі існує фіксована квота для пільгової категорії: перші 30 % від фактичної наповнюваності відповідної вікової групи розраховані для даної категорії дітей.Відповідно до п.3.3 Положення першочергово зараховуються діти пільгових категорій, які визначені п. 3.4. даного Положення. Порядковість у електронній черзі є обов’язковою умовою зарахування дитини до ЗДО.

При перегляді черги у закладах дошкільної освіти батьки не зможуть бачити відкриті списки дітей у відповідних групах. Персональні дані у заявках інших Заявників приховуються відповідно до Закону України «Про захист персональних даних».       

За додатковою інформацією щодо роботи електронного сервісу е-Садок ви можете звернутися до директорів закладів дошкільної освіти, в які плануєте реєструвати свою дитину, або у службу підтримки сервісу, контактні дані якої розміщені на сайті sadok.loda.gov.ua в розділі «Про проєкт».


« повернутися

Вхід для адміністратора