Відділ освіти Бродівської Районної Державної Адміністрації Львівської області

Районний фестиваль-конкурс "І  слово, і пісня, матусю, тобі"

17 квітня 2018 року проведено районний фестиваль-конкурс "І  слово, і пісня, матусю, тобі" у  таких номінаціях: "Пісні  про  маму", "Авторська  поезія про маму", " Авторська  проза про маму".

У фестивалі-конкурсі взяли участь 114 конкурсантів, які представляли 29 загальноосвітніх закладів загальної середньої освіти району. На основі рішення журі фестивалю переможцями та призерами визнано:

у номінації "Пісня про маму"

І вікова категорія

І місце –  Паньковецького Олександра, вихованця Бродівського ЦДЮТ, ( вч. Приймак Р.В. та Лаврін І.Р.);

ІІ місце –Гаврилюк Анжелу, ученицю Гаї-Дітковецького НВК , (вч. Гарасимчук Г.Є.);

ІІ місце – Клок Лізу, ученицю Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. №2, (вч. Цабан О.М.);

ІІІ місце –Боровець Мальвіну, ученицю Гаї-Дітковецького НВК, (вч. Гарасимчук Г.Є.);

ІІІ місце – Рудакевич Юлію, ученицю  ОЗ  "Підкамінська  ЗОШ І-ІІІ ст.", (вч. Кутняк С.І.);

 

ІІ вікова категорія

І місце – Воробець Олену, ученицю ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. № 3», (вч. Гром'як С.М.);

ІІ місце – Паньковецьку Тетяну, ученицю Бродівської гімназії ім. І. Труша, (вч. Корольчук І.І.)

ІІ місце – Вишневську Соломію, ученицю Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 , (вч. Олійник І.М.);

ІІІ місце – Вовк Анастасію, ученицю Берлинської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Цабан О.М.);

ІІІ місце   – Музичку Сергія, учня Лешнівської ЗОШ І-ІІІ ст.(вч. Баглай Г.М.)

Вокальні ансамблі, тріо та дуети

І вікова категорія

ІІ місце –  вокальний ансамбль "Первоцвіти" Бродівської ЗОШ І ст. № 1, (вч. Губач З.Ю.); ІІ місце – дует Суховільської ЗОШ І-ІІІ ст.: Ткачук Вікторія та Вальків Ірина (вч. Гарасимчук Г.Є.)

ІІІ місце – вокальний ансамбль Підгорецького НВК (вч. Батенчук М.М.)

ІІ вікова категорія

І місце – вокальний ансамбль Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. № 4 , (вч. Олійник І.М.);

ІІ місце – вокальний ансамбль «Крила юності» Пониковицької ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Коваль В. М.);

ІІ місце – дует Наквашанської ЗОШ І-ІІІ ст.: Дерев'янко Богдан та Щирба Христина(вч. Кутняк С.І.);

ІІІ місце – вокальний ансамбль Ясенівської ЗОШ І-ІІІ ст., (вч. Жонович Л.В.);

ІІІ місце – дует Пеняківського НВК: Загоруйко Марія та Головатюк Назар (вч.Гавришко І.Б.).

у номінації "Авторська  поезія  про  маму"

І вікова категорія

І місце – Чобота Олександра, учня Бродівської ЗОШ І ст. (вч. Котельницька Л.В.);

ІІ місце – Баштову Мілу, ученицю Конюшківської ЗОШ І-ІІ ст. (вч. Процик І.М.);

ІІ місце –  Галандюк Вікторію, ученицю Гаївського НВК (вч. Хміляр О.В.)

ІІ місце – Пазюк Юлію, ученицю Бродівської ЗОШ І ст.№1(вч. Котельницька Л.В.);

ІІІ місце – Бурделяка Олександра, учня Бродівської гімназії ім. І. Труша (вч.Менько С.В.);

ІІІ місце – Бобко Христину, ученицю Бродівської ЗОШ І-ІІІ ст. №4 (вч. Андрущак С.Т);

ІІІ місце – Миколюк Дарину, ученицю Бродівської ЗОШ І ст.№1(вч. Горобйовська О.В.).

ІІ вікова категорія

І місце – Стрільчука Михайла, учня Бродівської гімназії ім. І.Труша, (вч. Менько С.В.);

у номінації "Авторська  проза  про  маму"

І вікова категорія

І місце – Лісковецьку Анастасію, ученицю Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст.№2, (вч.Кайдан Л.Г.);

ІІ місце – Хиль Софію, ученицю Бродівської ЗОШ І ст.№1(вч. Котельницька Л.В.);

ІІІ місце – Гром’яка Максима, учня Бродівської гімназії ім. І.Труша, (вч. Менько С.В.);

ІІІ місце – Олінчука Назара, учня Шнирівської ЗОШ І-ІІІ ст. (вч. Мацькевич В.І.)

ІІ вікова категорія

І місце – Татаренко Надію, ученицю Бродівської гімназії ім. І.Труша, (вч.Кушнір О.М.)

Вітаємо переможців!

 



« повернутися до списку новин