A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Патріотичний велопробіг «З вірою в перемогу», присвячений Дню Конституції України

Дата: 30.06.2017 09:34
Кількість переглядів: 383

28 червня 2017 року Бродівський міжшкільний учнівський парламент (координатор - Островська М.Й., методист РМК відділу освіти) уже вдруге організував патріотичний велопробіг «З вірою в перемогу», присвячений Дню Конституції України.

Мета велопробігу – пропаганда здорового способу життя серед учнівської молоді, а також наглядне ознайомлення нинішніх і вчорашніх школярів із історично-культурною спадщиною Брідського краю, з його природно-географічними особливостями. Розпочався велопробіг у центрі міста Броди, біля адміністративної будівлі райради. Звідтіль група велосипедистів у кількості 20 осіб вирушила на раніше спланований маршрут. Першою зупинкою веломандрівників був військовий аеродром, де школярі послухали розповідь про історію летовища та його призначення на сьогоднішній день.

На наступній зупинці велотуристи мали змогу почути багато цікавого про колишнє село польських колоністів Варшавку та про його долю. Окрім того інтерпретатор природи із Національного природного парку «Північне Поділля», що брав участь у велопробігу, розповів юнакам та дівчатам про природні та географічні особливості цієї сторони Бродівщини, зокрема про рослинний світ двох географічних областей – Північного Поділля і Малого Полісся, межа між якими проходить у цьому місці.

Досить багато цікавих зупинок було у селах маршруту, який завершився у селі Лешнів. Тут, на території місцевої школи, велотуристи розбили бівуак, щоб переночувати. А вранці наступного дня вирушили до Бродів іншою дорогою. Першого дня мандрівки Бродівські школярі проїхали на велосипедах 28 км. Відповідно, у зворотньому напрямі – 20 км. У велопробізі також взяла участь завідувач сектору молоді і спорту Бродівської РДА Наталія Гудима. Забезпечили супровід і безпеку працівники поліції.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора