A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Літній мовний табір «English Holidays» у Бродівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3

Дата: 19.06.2017 10:39
Кількість переглядів: 423

З 29 травня по 12 червня 2017 р. у Бродівській ЗОШ І-ІІІ ст. №3 працював літній мовний табір «English Holidays».

Основний напрямок роботи табору – ігрова та проектна діяльність у вдосконаленні розмовної англійської та німецької мов. Метою табору – вдосконалення розмовної мови, непомітне подолання мовного бар'єру, поєднання навчання з захоплюючим відпочинком, мотивація для подальшого удосконалення знань з іноземної мови.

В таборі перебували 60 дітей різних вікових груп: «Grains» (Зернятка) – учні 3-6 класів – 30, «Rainbow» (Веселка) – учні 7-8, 10 класів – 30. У мовному таборі працювали 6 учителів англійської мови: Штелиха О.Б., Клопотюк Л.М., Лаврін М.І., Гаранюк Л.В., Гуменюк О.І., Приймак Л.П., 3 вчителі німецької мови - Грушкевич Т.Б., Любунь Є.О., Фігун О.Б., вчителі фізкультури, практичний психолог, соціальний педагог та педагог-організатор. В ході підготовки до занять учителі користувалися матеріалами Оксфордських підручників, веб-сайтами Британської Ради, методичною періодикою: «English», «Англійська мова та література», словниками фразеологізмів.

Кожен день в таборі був тематичним: «Grand Opening Day», «Welcome To Uk», «National Geographic», «The Children’s Day», «Theatre Day», «Animal Planet», «Misteries And Riddles», «Fun In The Sun», «Outdoor Madness», «Friendship Day». Заняття проводилися як у класних приміщеннях, так і на майданчиках школи, спортивному тренажерному майданчику, в саду, на природі. Учні мали можливість скористатися усіма перевагами мультимедійних комплексів та Інтернету, переглядаючи художні та навчальні фільми, мультфільми англійською та німецькою мовами, співаючи пісень в карооке, працюючи з сайтами, спрямованими на вдосконалення мовленнєвих навиків.

Учні з задоволенням брали участь у іграх, змаганнях, квестах, проектних презентаціях та концертах, вдосконалювали навики діалогічного мовлення та акторського мистецтва, розігруючи міні-сценки та відомі казки як англійською, так і німецькою мовою. Також педагоги провели відео екскурсію рідною школою німецькою мовою. Діти збагачували свої знання з англійської мови, розв’язуючи вікторини, пояснюючи ідіоми (фразеологізми), відповідаючи на питання мозкової атаки, працювали над вимовою розучуючи скоромовки англійською мовою.

Цікавою була подорож до НПП «Північне Поділля», під час якої діти не лише знайомились з природою рідного краю, а й практикувались складати міні маршрути англійською мовою, знайомились з англійськими назвами квітів, дерев, грибів. Завершальним етапом тематичного дня було створення плакатів, пам’яток, символічних подарунків: «Our zoo», «Children’s rights», журнал для підлітків «Rainbow»..Відкриття та закриття табору проходили урочисто, учні презентували вивчені пісні, вірші, інсценізації.

 


« повернутися

Вхід для адміністратора