A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Районний семінар-практикум вчителів математики

Дата: 23.05.2019 11:16
Кількість переглядів: 110

21 травня 2019 року відбувся районний виїзний семінар-практикум вчителів математики з теми «Готовність учителя математики до роботи в новій українській школі: сучасні тенденції викладання математики». 

30 учителів району гостинно зустріли викладачі Тернопільського  національного педагогічного університету ім. В. Гнатюка.

Декан фізико-математичного факультету Громяк Мирон Іванович та завідувач кафедри математики та методики  викладання Чорний Віктор Зіновійович виступили з вітальним словом і провели цікаву екскурсію фізико-математичним факультетом, показали вчителям 3-D принтер у дії,  музей комп’ютерної техніки.

Автор підручників з алгебри та математики Кравчук Василь Ростиславович ознайомив  учасників семінару з особливістю своїх підручників і дидактичними матеріалами до них.

Розв’язок параметричної нерівності, яка була на одному із завдань  ЗНО з математики продемонстрував Лотоцький Володимир Андрійович (кандидат фізико-математичних наук, доцент).

Доктор фізико-математичних наук, доцент кафедри Грод Іван Миколайович продемонстрував  учителям комп’ютерну математику. Його студенти підготували цікаві доповіді про використання програми MATLAB, математичне моделювання та нейронні мережі.

Начальник відділу у справах молоді університету Брославський Володимир Любомирович провів цікаву екскурсію головним корпусом університету, показав музеї.

Практична частина виїзного засідання розпочалася у Центрі Науки Тернополя.

З інноваційними педагогічними технологіями, методиками та системами навчання предмета ознайомили педагогів методист РМК Шелест Л. С. та голова РМО Стеблик Р. Р.

Вчителі ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4» Лозова І. М., Караїм Г.А. звернули увагу вчителів на підвищення якості навчально-виховного процесу, розвиток творчого потенціалу вчителя, впровадження сучасних педагогічних технологій, спрямованих на розкриття та розвиток інтелектуальних здібностей дитини.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень