A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

«Олімпійський день» та «Олімпійський тиждень»

Дата: 24.09.2019 12:30
Кількість переглядів: 277

12 вересня 2019 року на базі ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст.№3» проведено районне методичне об'єднання з проблеми «Організація та проведення спортивно-видовищних дійств у рамках всеукраїнських акцій «Олімпійський день» та «Олімпійський тиждень». 

Під керівництвом Медведик Галини Зіновіївни для учнів початкової ланки  організовано шкільні «Олімпійські ігри 2019». Юні спортовці продемонстрували витривалість, кмітливість, спортивний дух та волю до перемоги. Цікаві завдання естафет вимагали від малих олімпійців  ще й знання іноземних мов, розуміння тонкощів  гри у шахи.

Велике зацікавлення в учасників та вболівальників змагань викликала товариська шахова гра між учнем 9 класу ОЗ «Бродівська ЗОШІ-ІІІ ст.» Малишем Дмитром та тренером Бродівської ДЮСШ Рушинцем Іваном Тарасовичем.

Команда «Чемпіони» отримала перехідний кубок від переможців-старшокласників, а також грамоти та призи з олімпійською символікою. Нагороджено також призерів та суддів змагань.

Викладач-тренер Бродівської ДЮСШ Дробик Дмитро Васильович пригадав основні аспекти проведення змагань з футболу серед учнів ЗЗСО району. Методист РМК Дутчак Ірина Йосипівна підвела підсумки та продемонструвала роботи конкурсу  на кращий відеоролик фізкультурно-спортивного спрямування «Країна майбутнього».« повернутися

Вхід для адміністратора