Відділ освіти Бродівської Районної Державної Адміністрації Львівської області

«Джерело творчості»

З  09 січня до 11 січня  2019 року тривав І етап Всеукраїнського конкурсу педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів  «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка-2019». У конкурсі взяло участь 2 педагоги – керівники гуртків Бродівського РЦДЮТ та Бродівської МАН.

На розгляд членів журі було представлено роботи у номінації «Керівники гуртків художньо-естетичного напряму (образотворче мистецтво)» - Шуст Роман Миронович та «Керівники гуртків та секцій дослідницько-експерементального напрямку (секції «Геологія, геохімія та мінералогія») Кравчук Катерина Євгенівна.

Роботи учасників Конкурсу відповідали критеріям оцінювання за вимогами Положення про конкурс, теоретично обґрунтовані, висвітлюють практичний аспект упровадження інноваційних форм і методів навчально-виховної роботи, відображають системність роботи керівників гуртків, її практичну значущість і результативність, що підтверджується матеріалами з досвіду роботи педагогів.

Подані на конкурс матеріали засвідчили вміння керівників гуртків спрямувати свої зусилля на реалізацію основних завдань, покладених на позашкільні навчальні заклади Законом України "Про позашкільну освіту".« повернутися до списку новин