Відділ освіти Бродівської Районної Державної Адміністрації Львівської області

Вітаємо переможців обласних олімпіад!

Завершився ІІІ (обласний)  етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2019-2020 н.р. Цьогоріч в ІІІ етапі взяли участь 72 учні ЗЗСО Бродівського району і здобули 43 призових місця (що становить 59,7%), з них 1 перше місце, 12 – других та 30 –  третє місце.

Найбільше місць посіли учні Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – 17 призових місць, з яких 1 – перше, 3 – других, 13 - третіх та Бродівської гімназії ім. І.Труша – 15 місць, з них 5 – других місця та 10 – третіх місць.

Переможці обласних олімпіад 2020 р.

Правознавство

9 кл. Кравчук Яна Павлівна – Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІІ місце

9 кл. Коломієць Костянтин – Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІІ місце

10 кл. Рогоцька Еліза – Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІІ місце

11 кл. Тимусь Анастасія – Бродівська гімназія ім. І. Труша – ІІІ місце

Біологія

10 кл. Бочелюк Світлана – ОЗ «Підкамінська ЗОШ І-ІІІ ст.» – ІІІ місце

11 кл. Чиж Софія – Бродівська гімназія ім. І. Труша – ІІ місце

11 кл. Волощак Христина – Бродівська гімназія ім. І. Труша – ІІІ місце

Математика

7 кл. Сачко Михайло – Бродівська гімназія ім. І. Труша – ІІІ місце

8 кл. Приймак Андрій-Степан – Білявецький НВК – ІІІ місце

9 кл. Кравцов Євстахій – Бродівська гімназія ім. І. Труша – ІІ місце

11 кл. Козак Данило – Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІІ місце

Історія

9 кл. Кравчук Яна Павлівна – Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІІ місце

Астрономія

11 кл. Приймак Юрій – Бродівська гімназія ім. І. Труша – ІІІ місце

Трудове навчання

9 кл. Свентальська Юлія – ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3» – ІІ місце

9 кл. Лисик Владислав – Шнирівська ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце

11 кл. Стельмашок Віталій – Пониковицька ЗОШ І-ІІІ ст. – ІІ місце

11 кл. Дзьобкевич Яна – Бродівська гімназія ім. І. Труша – ІІІ місце

11 кл. Наконечна Діана – ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3» – ІІІ місце

ІКТ

9 кл. Кравцов Євстахій – Бродівська гімназія ім. І. Труша – ІІ місце

10 кл. Клим Ярослав – ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №3» – ІІІ місце

11 кл. Караїм Іванна – ОЗ «Бродівська ЗОШ І-ІІІ ст. №4» – ІІІ місце

 11 кл. Пасічник Владислав – Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІІ місце

Географія

8 кл. Попович Богдан – Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. №2 – І місце

10 кл. Каплич Максим – Бродівська гімназія ім. І. Труша – ІІІ місце

11 кл. Стрільчук  Михайло – Бродівська гімназія ім. І. Труша – ІІ місце

11 кл. Приймак Юрій – Бродівська гімназія ім. І. Труша – ІІІ місце

Інформатика

9 кл. Кравцов Євстахій – Бродівська гімназія ім. І. Труша – ІІІ місце

11 кл. Стрільчук  Михайло – Бродівська гімназія ім. І. Труша – ІІІ місце

Німецька мова

9 кл. Кравчук Яна– Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІ місце

9 кл. Данчук Софія – Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІІ місце

10 кл. Стеблик Катерина – Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІ місце

11 кл. Доленюк Олександра – Бродівська гімназія ім. І. Труша – ІІІ місце

Англійська мова

9 кл. Гаврилюк Катерина – Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІІ місце

10 кл. Рогоцька Еліза – Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІІ місце

10 кл. Мершалова Анжела – Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІІ місце

11 кл. Рогоцька Марія– Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. №2 – ІІІ місце

Українська мова і література

9 клас – Карплюк Анастясія  – Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІІ місце

Екологія

10 клас – Власік Богдан, Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІ місце

11 клас – Рогоцька Юлія, Бродівська СЗОШ І-ІІІ ст. № 2 – ІІІ місце

Фізика

8 клас – Приймак Андрій,  Білявецький НВК – ІІІ місце

9 клас – Кравцов Євстахій, Бродівська гімназія ім. І.Труша – ІІ місце

Християнська етика

8 клас – Самуляк Денис, Станіславчицького НВК – ІІІ місце

9 клас – Маліновська Вероніка, Конюшківська ЗОШ І-ІІ ст. – ІІ місце.

 

         Вітаємо переможців!

 

 



« повернутися до списку новин