Відділ освіти Бродівської Районної Державної Адміністрації Львівської області

Спільне районне методичне об'єднання вчителів фізичної культури та «Захисту Вітчизни»

10 травня 2019 року відбулося спільне районне методичне об'єднання вчителів фізичної культури та «Захисту Вітчизни» з проблеми «Планування, організація та проведення туристсько-екскурсійної, фізкультурно-оздоровчої роботи в освітньому закладі».

Івасюта Андрій Михайлович, директор Паликоровівського НВК та організатор даного заходу, розповів педагогам про впровадження в освітній процес з фізичної культури варіативного модуля «Туризм».

Під час практичної частини семінару команди вчителів, використовуючи карти та компас, змагалися у спортивному орієнтуванні з метою найшвидшого знаходження заданих контрольних пунктів.

Учні Паликоровівського НВК продемонстрували проходження «Смуги перешкод». Під чітким керівництвом та наставництвом вчителя фізичної культури Андрія Михайловича Івасюти юні туристи, а також кілька педагогів, долали навісну переправу, спуск та підйом по схилу, траверс.

На завершення методичного об'єднання працівники Паликоровівського НВК для усіх учасників приготували давню українську страву -   смачний козацький куліш.

 

 « повернутися до списку новин