Виїзний семінар до Всесвітнього дня учителя
5-6 жовтня 2017 року керівники навчальних закладів, їх заступники, голови профспілкових організацій та працівники відділу освіти Бродівської РДА взяли участь у виїзному семінарі, присвяченому Всесвітньому дню учителя.
Поїздка організована районним методичним кабінетом відділу освіти за фінансової підтримки голови Бродівської районної організації профспілки працівників освіти і науки України О.А.Надали.
Цього разу педагоги проклали маршрут на Поділля, милуючись краєвидами восьми областей: Львівської, Тернопільської, Хмельницької, Вінницької, Черкаської, Київської, Житомирської та Рівненської. Перебуваючи на мальовничій Вінниччині, учасники семінару мали можливість пізнати історію життя видатного хірурга XIX ст. Миколи Пирогова. Також освітяни відвідали музей-садибу М.Пирогова, музей-аптеку та церкву із усипальнею, де у скляному саркофазі зберігається забальзамоване тіло унікального лікаря-вченого. Не оминули педагогічні працівники і літературно-меморіальний музей видатного письменника-імпресіоніста Михайла Коцюбинського. Усі присутні мали можливість побачити оригінали рукописів класика української літератури, світлини, зачаруватися екзотичною агавою – улюбленою рослиною письменника, яка цвіте лише раз і вмирає, коли плодоносить. А у вільний вечірній час учасники семінару пройшлися вулицями Вінниці, насолодилися відблисками світла у річці та зачарувалися знаменитими світло-музичними фонтанами «Рошен». Найбільше вразило педагогів водяне лазерне шоу «Лебедине озеро».
Наступного дня мандрівка пролягла у старовинне місто Умань Черкаської області до однієї з найвизначніших пам’яток ландшафтного мистецтва в Європі – Національного дендрологічного парку «Софіївка». Можна з упевненістю сказати, що Софіївка – уманське диво, яке варто відвідати хоча би раз у житті, щоб поринути у загадковий світ любові, містики та галантного ХVІІІ століття. Парк здатен дивувати своїх відвідувачів і у ХХІ столітті рукотворними гротами і озерами, статуями героїв і богів Давньої Греції, своїми легендами, альтанками, містками, водоспадами, різноманіттям флори, садово-парковим мистецтвом. Насамкінець охочі мали можливість здійснити переправу підземною річкою Стікс.
Зрештою, кожен педагог переконався, що мандрівка – це завжди яскраві враження, незабутні моменти життя, веселі спогади і безцінний життєвий досвід. Правду кажуть: краще один раз самому побачити, ніж сто разів почути, один раз самому вирушити в подорож, ніж слухати про неї від когось.