A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

День Героїв

Дата: 21.05.2021 22:35
Кількість переглядів: 231

День Героїв або Свято Героїв — щорічне свято в Україні, встановлене на честь українських вояків — борців за волю України, передусім лицарів Київської Русі, козаків Гетьманської Доби, гайдамаків, опришків, січових стрільців, вояків Армії УНР, ОУН-УПА, а також героїв Небесної сотні та сучасної російсько-української війни.

День Героїв — це день пам'яті всіх українців, що присвятили своє життя боротьбі за свободу та незалежність України, це свято величі духу українських вояків — борців за волю України та є символом незборимості української нації.

В сучасному вигляді відзначається 23 травня, але святкові та пам'ятні заходи проходять весь тиждень, на який припадає свято. Для зручності та якомога більшої участі, масові заходи, почасти, відбуваються в п'ятницю, суботу та неділю, що настає до чи після свята. Львівська обласна рада прийняла рішення про святкування в четверту неділю травня. Сьогодні, 21.05.2021 року, працівники відділу освіти Бродівської міської ради, представники педагогічних та учнівських колективів закладів освіти громади взяли активну участь у відзначенні Дня Героїв.


« повернутися

Вхід для адміністратора