A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Підтримка дітей: поради для вчителів

Дата: 01.04.2022 13:33
Кількість переглядів: 103

Вчителі відіграють важливу роль у профілактиці та зменшенні травматичного стресу в дітей, бо є тими дорослими, яких вони поважають і до яких прислуховуються. Фахівці Телеграм-каналу «Підтримай дитину», який заснований педагогами та дитячими психологами за підтримки МОН, продовжують створювати прості рекомендації, які допоможуть підтримати дітей у складні часи, а також поради для вчителів. 

На каналі вже близько 8,8 тис. підписників, для яких щодня публікуються аудіоказки, словесні ігри, завдання для артикуляційної гімнастики та інші корисні матеріали. Канал забезпечує постійну онлайн-комунікацію – підписники можуть поставити запитання під матеріалами та отримати відповіді від фахівців. На каналі публікуються малюнки, вірші, які надходять від дітей і батьків, нещодавно одну з казок розповів захисник України.

Телеграм-канал «Підтримай дитину» має Instagram-сторінку, а відео від вчителів доступні на Youtube-каналі. 

Під час підготовки матеріалів увага приділяється доступності контента для використання в складних умовах, адже зараз вкрай необхідно мати такі матеріали під рукою, які не потребують використання іграшок або спеціальних дидактичних матеріалів. 

Нагадаємо, Асоціація психологів Португалії презентувала посібник «Розмови про війну» для батьків і опікунів дітей.


« повернутися

Вхід для адміністратора