Учні Комарівського ЗЗСО І-ІІст.взяли участь у благодійному освітньому проєкті Flowers4School ,організатором якого є найбільший в Україні інтернет-магазин Florium і отримали коробку з цибулинами різноманітних весняних квітів.
Вчора наш шкільний колектив висадив цибулини на шкільній клумбі.
З нетерпінням чекаємо весни,щоб спостерігати за ростом квітів.
Щиро дякуємо за чудовий і корисний подарунок для наших школярів.