A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Проєкт «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО»

Дата: 19.12.2022 11:16
Кількість переглядів: 71

16 грудня 2022 року департамент освіти і науки Львівської ОВА провів нараду з керівниками органів управління освітою щодо участі у проекті навчання молоді основ підприємницької діяльності. Проєкт «Сприяння розвитку молодіжного підприємництва серед ВПО» створено Tech StartUp School у межах грантової співпраці з програмою USAID «ГОВЕРЛА». Під час проєкту молодь навчатимуть за такими напрямами: технологія розвитку стартапів, вступ до ІТ, 3D-графіка, робототехніка та інтернет речей, експлуатація безпілотників, біотехнології.

Ініціативу реалізують у 10 громадах Львівської області: Бродівській, Добротвірській, Оброшинській, Жидачівській, Жовківській, Рава-Руській, Городоцькій, Сокільницькій, Козівській, Золочівській. Учасники отримають можливість розробити та представити власні бізнес-проєкти, найкращі з яких реалізують за кошти інвесторів. До конкурсної комісії увійдуть представники Львівської обласної військової адміністрації, а також експерти, представники бізнесу, голови громад та інвестори.

У межах проєкту створять новий спеціалізований навчальний простір для курсу біотехнології, ІТ та робототехніки та закуплять необхідне обладнання. Із залученням спонсорів буде облаштована лабораторія робототехніки, де проведуть один із буткемпів. Весь матеріал адаптують для молоді, а нові навчальні простори та лабораторії сприятимуть практичному впровадженю проєктів. Презентація напрацювань з підприємництва дозволить інвесторам створити єдину екосистему, в якій навчатиметься 500 осіб з різних громад Львівщини.

Навчання заплановано на січень 2023 року. До того часу Tech StartUp School відбере 500 учасників серед школярів, учнів закладів професійної (професійно-технічної) та передвищої освіти, студентів перших – других курсів ВНЗ Львівщини. Передусім проєкт орієнтовано на молодь з-поміж ВПО, але участь в ньому можуть взяти усі, хто прагне розвинути підприємницькі навички та розпочати власний стартап. Навчання триватиме три місяці в онлайн-форматі, також передбачені дводенні очні буткемпи для найактивніших учасників.

Cтартап-школа Національного університету «Львівська політехніка» Tech StartUp School успішно реалізовує проєкти у сфері ІТ, розвитку МСП та інновацій в аграрному секторі. Tech StartUp School надає органам місцевого самоврядування практичну підтримку в реалізації програм позашкільної освіти та розвитку підприємництва.

Вимоги до учасників:

вік 12-22 роки;

молодь (студенти молодших курсів закладів вищої освіти, учні закладів передвищої фахової та професійної освіти);

у проєкті можуть брати участь лише жителі громад Львівщини, зокрема ВПО.

Для участі у проєкті треба заповнити реєстраційну форму.

Останній термін реєстрації до 12.01.2023.


« повернутися

Вхід для адміністратора