Також декілька генераторів (крім ще й інших речей) передали хлопцям у гарячі точки. Про це напишемо детальніше у звіті про поїздку вже незабаром.
Протягом тижня кожного дня приходять люди, які потребують допомоги. Якщо є така можливість, то видаємо те, що потрібно. Першочергово реагуємо на запити військових - теплий одяг, взуття, спальники, засоби гігієни, декі продукти. Звісно, часто за допомогою звертаються люди, які втратили домівки і починають життя спочатку. У них інші потреби.
Дуже багато необхідного передаємо для потреб нашої Бродівської лікарні. Про це можна прочитати у Бродівська Лікарня.
Дякуємо добрим людям, які живуть перемогою України та людяністю