Добрий день, ми з Бродівської ДЮСШ... Сьогодні, попри повітряну тривогу, змагання з легкоатлетичного триборства успішно відбулися. В цих змаганнях приймали участь не тільки учні відділення легкої атлетики але й футболу, волейболу та відділення шахів. Змагання проводилися трьома віковими групами.
Адміністрація спортивної школи висловлює щиру подяку за надану благодійну спонсорську допомогу пекарні "Ваш лаваш" за смачну, ароматну піцу. Ця підтримка- свідчення небайдужого ставлення до спортивного життя Бродівської ДЮСШ. Дуже приємно, що в наш нелегкий час, є люди, які завжди готові прийти на допомогу і роблять це від щирого серця. Бажаємо успіху у Вашій праці. Здоров'я Вам і Вашим родинам.