A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Сучасні Броди - маленьке тихе провінційне містечко, в якому затишно та цікаво

Дата: 09.03.2023 12:03
Кількість переглядів: 43

Сучасні Броди - маленьке тихе провінційне містечко, в якому затишно та цікаво. Адже і вся увага притягує до себе... І тут ви знайдете, де приємно провести час та зробити красиві фото на пам'ять. Приємно побачити що місто розвивається. У березневий день учні Станіславчицького ЗЗСО виявили бажання відвідати та дізнатися більше про місто. Вражені учні від подорожі оновленими вулицями. Подорож вчить смиренню, милосердю і терпеливості, пробуджує мрійників, мислителів, сильних духом і віруючих в себе. Сподіваємося, що «Цікавий Світ» Бродів зможе допомогти учням відчути красу нашого міста, та допомогти з їхніми планами щодо подорожей!

Звичайно, цим не закінчується перелік цікавих бродівських місць і фактів. Але ж все не відвідаєш у рамках нашої поїздки. Кому цікаво – в Броди! Краще подивитися на все своїми очима, а про історію міста можна дізнатися у місцевих музеях, які ще відвідаємо. Побували і у соляній кімнаті, яка причарувала дітей. Ну і звичайно не обійшлося без смачної піцци.

І хоч екскурсія завершилася, хлопці та дівчата ще довго ділилися враженнями від побаченого та почутого, а це означає що візит до Бродів ще не завершився. Сповнені вражень учні повернулися додому. За цікаву поїздку учні вдячні класним керівникам Наталі Лех, Марії Лехновській та водію школярика Володимиру Петренку.« повернутися

Вхід для адміністратора