Яка професія найважливіша
Дата: 13.03.2023 10:54
Кількість переглядів: 52
З 6 по 10 березня першокласники Берлинського ЗЗСО І-ІІІ ступенів мандрували світом професій. Діти роздумували над питанням "Яка професія найважливіша?", шукали професію своєї мрії. Море позитивних емоцій першокласники отримали від екскурсій на пошту![✉️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t37/1/16/2709.png)
, фельдшерсько-акушерський пункт![👩⚕️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t9d/1/16/1f469_200d_2695.png)
![🩺](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/tc3/1/16/1fa7a.png)
, шкільну їдальню![🍽️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t98/1/16/1f37d.png)
![🍲](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t66/1/16/1f372.png)
. Завдяки цікавим розповідям Безпалько Ганни Степанівни, Ваврик Марії Василівни та Кишки Ольги Павлівни діти дізналися багато нового. А з яким задоволенням першокласники слухали розповідь водія шкільного автобуса
, Мартинюка Івана Васильовича ,про професію водія. Також протягом даного тижня першокласники малювали себе у майбутньому, дивилися цікаві відео, виконували різноманітні завдання і зрозуміли, що усі професії важливі, усі професії потрібні.