Молодіжному підприємництву бути
Дата: 11.05.2023 12:08
Кількість переглядів: 53
Молодіжному підприємництву бути![✅️](https://static.xx.fbcdn.net/images/emoji.php/v9/t33/1/16/2705.png)
Відбувся обласний конкурс учнівських стартап-проектів в рамках Tech StartUp School.
Дана учнівська активність стала підсумком реалізації проекту "Сприяння розвитку молодіжного підприємництва" в межах грантової співпраці з Проектом USAID"Говерла".
Тішимося успіху нашого учня, Третяка Олексія(9А клас), який, будучи керівником проекту Kolibri, разом з командою учнів-однодумців з різних закладів Львівщини, потрапив до фіналу та успішно захистив свою роботу.
Бажаємо нових досягнень та успіху в продовженні роботи над проектом.
Бродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3