A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Побували у Львівському Музеї науки

Дата: 07.08.2023 11:21
Кількість переглядів: 41

04 серпня 2023р. учні Станіславчицького ЗЗСО І-ІІ ступенів побували у Львівському Музеї науки. Цей музей не схожий на своїх побратимів у звичному розумінні – огляд експозицій у тихих залах. Величезний хол на другому поверсі розбитий на тематичні зони, які можна порівняти з лабораторіями з вивчення природних явищ і властивостей повітря, води, електрики, акустики, швидкості, оптики.

Діти не тільки розглядали обладнання та прилади, а стали учасниками наукових експериментів та дослідниками фізичних законів. Прекрасно оформлені мультимедійні борди, стенди та механізми, закони гідравліки наочно вивчаються в прозорих резервуарах, де можна потопити корабель, створити вир і невеликий шторм. Спеціальна установка демонструє виникнення руйнівного торнадо у вигляді стовпа, коли поєднуються теплі та холодні повітряні маси під дією бокового вітру.Оптичні ілюзії захоплюють та дивують, а досліди зі спектральним розкладанням світла доступні навіть незнайомим з оптикою. Робот вміє танцювати, співати, виконувати різні завдання, відповідати на запитання і посміхатися, заливаючись рум’янцем. У Музеї науки не лише розкривають секрети природи, а й намагаються розкрити у людях почуття гуманності, пропонуючи проїхати в інвалідному візку на майданчику з перешкодами. Вода – головне багатство Землі. Як її добути, зберегти та очистити? Відповіді на мультимедійному стенді. Приладів та агрегатів така кількість, що за одне відвідування все осягнути не встигнути. У відновленому трамвайному вагоні уявляєш себе водієм трамвая, натискаючи на кнопки та педалі, відчути силу урагану та багато іншого дозволено в Музеї науки. Діти отримали не лише візуальну картинку, а й взаємодію з експозиціями. Музей цікавий різновіковій аудиторії – діти подорослішають, а ми дорослі пригадали шкільні роки. На першому поверсі відвідувачам пропонуються сувеніри, є кафе, ігрова зона. Побували і у Бізнес – Інноваційному центрі Tech StartUp School, де ознайомилися з законами фізики.

Всього не перелічити. Дякуємо відділу освіти за організовану поїздку, спонсорам, дякуємо водію шкільного автобуса Володимиру Петренку за безпечну дорогу, дякуємо батькам за вихованих дітей. Враження неймовірні!!!« повернутися

Вхід для адміністратора