A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Жити, щоб навчати!

Дата: 09.10.2023 10:37
Кількість переглядів: 56

З нагоди Міжнародного дня вчителя в актовій залі Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. #2 відбулася урочиста зустріч освітян. Підготував захід Бродівський центр професійного розвитку педагогічних працівників. До непростої праці вчителя з повагою ставились у всі часи, а повномасштабна війна перевернула наші життя з ніг на голову. Але завдяки освітянам навчальні заклади стали осередками волонтерства, а тоді і відновили освітній процес, навіть під загрозою обстрілів. Освіта - потужна зброя та засіб спротиву. На кожен танк окупантів протиставляємо десятки стартапів та винаходів.

Заступник міського голови Ірина Олеха виступила з вітальним словом. Вона подякувала освітянам за щиру працю, за підтримку та допомогу громаді у найскладніші часи, за те, що й у найскладніших умовах вкладаєте знання і виховуєте молоде покоління українців. Від імені Бродівської громади нагороди отримали керівники: Ігор Лесик - директор Бродівської СЗОШ І-ІІІ ст. #2 Михайло Романич - директор Суховільського ЗЗСО І-ІІІ ст. Володимир Гаврищук- директор Шнирівської гімназії.

📖Начальник відділу освіти Наталія Антоненко розповіла про бачення освітнього процесу та програми розвитку освіти у громаді. Кожен заклад освіти має свої особливості та потреби, але незмінним пріоритетом залишається професійність вчителів та високий рівень знань у здобувачів освіти. За атестацію відділ освіти нагородив вчителів: Оксану Губач, Людмилу Гудиму, Ольгу Шайдулліну, Світлану Романюк, Орисю Проненко, Галину Вихрист. За стійкість та високий професіоналізм вручили грамоти заступникам директорів закладів освіти: Оксані Рябуш, Ірині Мартинець, Наталії Батенчук, Мирославі Брацьо. Колектив інклюзивно-ресурсного центру також відзначили в освітянській родині. Грамоти отримали директор ІРЦ Вікторія Магола та консультант-психолог Віталіна Гавронська. Великі речі починаються з найменшого, так і у дошкільних навчальних закладах найменші мешканці Бродівської громади роблять свої перші успіхи на шляху навчання. За розвиток українського дошкілля відзначили грамотами представників ЗДО: Лесю Сурмай - Бродівського ЗДО #1, Ольгу Гудиму - Бродівського ЗДО #8, Марію Чиж - Суховільського ЗДО.

Від початку повномасштабного вторгнення Бродівська громада стала надійним прихистком для людей, які були змушені покинути свої домівки через бойові дії, а у Бродах почали роботу мовні курси. Дякуємо всім педагогам, які долучились до цієї ініціативи і разом з «дорослими учнями» «вивчали українську легко та цікаво». Линули вітання і до працівників позашкілля. Грамотами відзначили Уляну Іллів - директорку Бродівської ДЮСШ, Віктора Антоніва - заступника директора Бродівського ЦДЮТ, Богдана Вараву - методиста БЦНТТУМ. За управлінські якості та дієві ініціативи відзначили головних спеціалістів відділу освіти Тетяну Лісковецьку та Ірину Любунь. Історії освітян у війні, щирі співчуття, приємні привітання лунали в актовій залі. Музичні привітання дарували Володимир Пахмурський, Юлія Калинюк, Ліза Клок.

🫶Дякуємо освітянам за ще одну нагоду відчути нашу єдність, спільну силу та здатність до руху вперед. Зі святом!« повернутися

Вхід для адміністратора