A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Канікули закінчуються, а спогади залишаються

Дата: 30.10.2023 10:24
Кількість переглядів: 61

🔸 Канікули закінчуються, а спогади залишаються.

Шкільні екскурсії — чудова можливість дізнатися багато нового і цікавого про свій рідний край. Це — спілкування з однокласниками і друзями в невимушеній обстановці, коли є можливість проявити самостійність далеко від дому. Шкільні екскурсії — це ті події, які пізніше згадуються все життя.

Цікавою і змістовною була поїздка учнів 5 та 6 класів та їх батьків з класними керівниками Наталією Лех, Уляною Шнит до м.Золочева.Учні відвідали Золочівський замок, збудований у XVII ст., як добре укріплена фортеця, а також як резиденція польського короля Яна ІІІ Собеського. Учні мали змогу відвідати королівські палати, Китайський Палац, у якому відкрито музей східних культур, а також Шедевр архітектури XVII сторіччя, що зберігся до наших часів практично в ідеальному стані.

Прогулюючись територією музею-заповідника, відчуваєш себе монаршою особою, що оглядає свої розкішні володіння воєводи Якуба Собеського. Відвідали і кінотеатр " Галичина". Звичайно не обійшлося без смачної піци. З позитивними емоціями усі повернулися додому. Дякуємо відділу освіти за сприяння, адміністрації школи , Творковській Надії Олексіївні , діточкам, батькам, водію школярика Володимиру Петренку за спокійну та щасливу подорож.

Дякуємо за цікаву екскурсію усім, хто зумів подарувати дітям гарний відпочинок.

ОСІННІ КАНІКУЛИ З КОРИСТЮ 🍁🍁🍁

Переглянути статистику

Просування допису

Подобається

Коментувати

Поширити

Станіславчицький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом імені Тимофія Бордуляка Бродівської« повернутися

Вхід для адміністратора