A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Адаптація учнів 5 класів до навчання в умовах НУШ

Дата: 01.11.2023 12:57
Кількість переглядів: 244

26 жовтня в Бродівському ОЗЗСО І-ІІІ ступенів №4 відбулося засідання педради-консиліуму "Адаптація учнів 5 класів до навчання в умовах НУШ".

Про психологічні передумови адаптації, вікові особливості учнів 5-х класів, про важливість наступності між початковою та середньою ланкою розповіла практичний психолог Ірина Немерко.

Соціальний педагог Ольга Лиховід проаналізувала результати роботи соціально-психологічної служби з вивчення питання адаптації. Розповіла про комплекс методик, за допомогою яких було здійснене вивчення даного питання та ознайомила з результатами дослідження.

Класні керівники Ольга Шуневич та Людмила Сірко розповіли про рівень адаптування учнів до навчання та сприймання нових для них предметів,

коротко проаналізували успішність, розповіли про поведінку учнів під час дозвілля: екскурсії, майстер-класи, заходи. Вчителі-предметники Галина Топилко, Алла Шуст, Ірина Лозова, Соломія Скакальська та асистент вчителя Зоряна Яковчук доповнили виступи класних керівників. Денисок Роман за допомогою діаграм ознайомив присутніх з результатами діагностичних контрольних робіт.

Директор школи Людмила Сидорчук підвела підсумки і зробила висновок, що адаптація 5-класників в умовах НУШ проходить успішно.« повернутися

Вхід для адміністратора