A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Урок Доброти

Дата: 06.11.2023 11:37
Кількість переглядів: 73

Друзів всіх чотирилапих

Пропоную обійняти.

Хай улюбленці домашні

Не дають вам сумувати.

Хай вони дарують радість

Служать вірно вам завжди.

Ви ж любіть чотирилапих.

Захищайте від біди.

Ви знаєте хоч одну дитину, яка не мріє про свого домашнього улюбленця? 🐶 🐈 🦜 🐹 Надзвичайно важливо виховати у дітей бажання проявляти свою любов через піклування про друзів наших менших.☝🏻Саме цьому і був сьогодні присвячений Урок Доброти🤗. Домашні улюбленці – це не лише про любов та ігри з ними, а ще й про відповідальність і турботу.✨

🍃🐕🐈🦔🦇🦉

Сьогодні еко-освітянки Тишко Тетяна та Шушкевич Надія провели у нашому Станіславчицькому ЗЗСО закладі освіти урок доброти . Ми відповідальні за тих кого приручили для учнів 6 - го класу НУШ . Для 5, 7 , 8, 9 класів екологічний воркшоп «Збережи енергію - почни з себе . »«Всесвітній день вторинної переробки .»

Виховання доброти і відповідального ставлення до усього живого- це одне з щонайперших завдань педагогіки. Виховання гуманного ставлення до тварин є важливою складовою етичного, культурного та екологічного виховання молоді. Як привчити любов до природи? Що таке відповідальне ставлення до тварин? Як уникнути проблем у спілкуванні з тваринами? На всі ці питання можна було отримати відповіді на «уроці доброти». Діти брали активну участь в обговоренні правил поведінки поводження з тваринами.

Дуже важливо виховати у дитини добре ставлення до навколишнього середовища, підтримувати її прагнення допомагати тим, хто цього потребує. У результаті це стане рушійною силою до появи гуманності і сформує активну життєву позицію в майбутньому.

Хочемо висловити слова подяки працівникам національного природнього парку " Північне Поділля" за те, що гарно і доступно поділились інформацією. Ми вдячні за отриману інформацію та знання.

Щиро дякуємо, Надіі Шушкевич , Тетяні Тишко за тепле проведення часу, Марії Столяр за участь з домашнім улюбленцем за активність дітей .

Усі прийшли в цей світ, щоб жити

Великі звірі і малі.

Людина в світ прийшла - любити,

Добро творити на землі!✨️« повернутися

Вхід для адміністратора