Відділ освіти Бродівської Районної Державної Адміністрації Львівської області

Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!»

Підбито підсумки обласного етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості «Об’єднаймося ж, брати мої!» на тему «Духовні святині рідного краю».

Конкурс проходив у двох номінаціях: «Література» та «Історія України і державотворення». На конкурс подано 69 робіт учнів закладів загальної середньої та позашкільної освіти з усієї Львівської області. Учасники конкурсу, розкриваючи тему «Духовні святині рідного краю», виявили зацікавлення духовно-мистецькою спадщиною своїх міст і сіл: тут і описи розкішних соборів та культурних пам’яток, і розповіді про скромні церковці золотої галицької глибинки.

За результатами конкурсу учні Бродівщини стали переможцями ІІІ етапу ХVІІІ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Література» (проза і поезія):

Околіта Аліна

-

учениця 9-Б класу опорного закладу «Бродівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3» за есе «Духовна святиня мого села» (учитель Морозюк Ольга Іванівна)

Сокальська Вікторія

-

учениця 8 класу Наквашанської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Бродівського району за поезію «Мій храм» (учитель Демчук Руслана Степанівна)

Переможці ІІІ етапу конкурсу та педагогічні працівники, які підготували учнів-переможців конкурсу будуть нагороджені дипломами департаменту освіти і науки Львівської ОДА.

Вітаємо переможців та їх наставників!« повернутися до списку новин