Роль шкільного краєзнавчого музею у формуванні професійної мобільності педагога в умовах нової української школи
22 травня 2018 року семінар-практикум «Роль шкільного краєзнавчого музею у формуванні професійної мобільності педагога в умовах нової української школи» керівників шкільних музеїв району відбувся у м. Радивилів Рівненської області на базі краєзнавчого музею та музею ткацтва.
У плані роботи: екскурсії містом Радивилів та музеями, відвідування кладовищ, ознайомлення із монументальною культурою поховань різних періодів історії міста, відвідування культових споруд. Досвідом роботи «Фондова робота в історико-краєзнавчому музеї Маркопільського НВК поділилася його керівник – вчитель історії Михалюк Леся Іванівна, про «Виставкову роботу в музеї історії (Старобрідської ) школи» розповіла керівник музею, вчитель історії Бродівської ЗОШ І-ІІІст. №4 Топилко Галина Ярославівна, з учнівськими проектами «Пам’ятки історії та культури м. Радивилів» ознайомив керівник семінару-практикуму, старший науковий співробітник Бродівського історико-краєзнавчого музею, вчитель історії Бродівської гімназії мені Івана Труша Корчак Андрій Михайлович, він же і провів екскурсії.
Враженнями від почутого та побаченого ділилися за круглим столом. Активну участь в обговоренні взяла вчитель історії Станіславчицького НВК Лехновська Марія Миколаївна. Підсумок роботи семінару-практикуму за навчальний рік підвела методист РМК відділу освіти Сірко Лариса Василівна. Учасники заняття із задоволенням вслухалися у мудрі поради шанованого краєзнавця , ветерана педагогічної праці Зварича Теодозія Миколайовича та вбирали його знання у свій життєвий досвід.