A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Діти – це наше майбутнє

Дата: 07.12.2023 12:53
Кількість переглядів: 35

Працівники ювенальної превенції Золочівського районного відділу поліції Віра Гарасимчук та Оксана Каплич систематично проводять профілактичні заходи на території району, спрямовані на запобігання випадків залучення молоді у злочинну діяльність, запобігання злочинів з боку неповнолітніх.

Сьогодні, як ніколи зростає співпраця закладів освіти з працівниками правоохоронних органів. Адже профілактична робота дає можливість виробляти у дітей уміння діяти в конфліктних ситуаціях, приймати правильні рішення, володіти навичками самозбереження, знати свої права та обов’язки.

З-поміж усіх дієвих заходів, важливе значення мають саме зустрічі та безпосереднє спілкування з дітьми у навчальних закладах. Чергова така профілактична бесіда відбулась у Бродівській спеціалізованій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів #2 спільно із фахівцем соціальної роботи Бродівського центру соціальних служб Зоряною Циганюк та головним спеціалістом служби у справах дітей Бродівської міської ради Оленою Желізко, які нагадали учням 6 та 8 класів про їх основні права та обов’язки, пояснили поняття «булінгу», з'ясовували також його види та форми, обговорили приклади щодо його протидії. Поліцейські наголосили на недопущенні жорстокості й насильства серед дітей та роз'яснили негативні наслідки насильства і жорстокої поведінки, а також навчили як не стати жертвою злочину та куди слід звертатись у випадку протиправних дій.

Інспектори поліції також розповіли школярам про відповідальність за вчинення кримінальних та адміністративних правопорушень неповнолітніми.

ПАМ'ЯТАЙТЕ!

Діти – це наше майбутнє, а від того, як держава турбується про нинішнє покоління, захищає права та інтереси дітей вже сьогодні залежить, яку освіту здобудуть діти та чи виростуть гідними громадянами України!

Ювенальна Поліція України Золочівський відділ поліції« повернутися

Вхід для адміністратора