A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

16 днів проти насильства

Дата: 12.12.2023 17:16
Кількість переглядів: 68

Прояви насильства супроводжують людство з давніх давен. У світі постійно відбуваються війни, напади на людей, дискримінація та приниження. На жаль, і сьогодні це поширена проблема в українському суспільстві.

Щороку наш заклад освіти приєднується до Всесвітньої акції “16 днів проти насильства”. Дати проведення акції (із 25 листопада по 10 грудня) є символічними. Вони створюють своєрідний ланцюжок, поєднуючи заходи проти насильства, боротьби зі СНІДом, рабством та дій щодо захисту прав людини.

Учасники освітнього процесу були задіяні у різних заходах, які підготували класні керівники, практичний психолог та педагог- організатор.

З метою створення безпечного освітнього середовища у закладі, запобігання вчинення дітьми злочинів, правопорушень, проявів булінгу в освітньому просторі, формування позитивних соціальних установок, було проведено інформаційно-просвітницькі та профілактичні заходи:

Серед учнів 6-х класів проведено виставку малюнку" мій настрій. У 9-х класах було проведено тренінг "Розвиток емпатії серед підлітків" і серед учнів розповсюджені пам'ятки про булінг і його запобігання.

Також було оновлено куточок психолога по темі "Запобігання кібербулінгу".

Берлинський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів


« повернутися

Вхід для адміністратора