A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Такий турнір- іспит для своїх вихованців організував тренер

Дата: 13.12.2023 12:03
Кількість переглядів: 44

Бродівська дитячо-юнацька спортивна школа.

В п'ятницю, 8 грудня, в спортивній залі гімназії пройшов турнір з футзалу присвячений до Дня Збройних Сил України та до Дня Святого Миколая.

Такий турнір- іспит для своїх вихованців організував тренер- викладач з футболу Віктор Михайлович Бербенюк.

"Футбол, без перебільшення, найпопулярніша гра в усьому світі. Любо дивитися, як ці дітки " ростуть" професійно, показують неабияку наполегливість. Дехто з них, прийшовши перший раз, не знав, як правильно поводитися з м'ячем,"- каже тренер.

Цей турнір подарував відчуття єдності, очікування дива. Спортивні заходи серед дітей завжди несуть радість та веселощі, особливо, коли вони відбуваються в такий святковий час, як День Св. Миколая. На цих змаганнях переможці всі, адже кожен учасник отримав задоволення від гри, відчуття командного духу та безліч позитивних емоцій.

Кожна команда отримала солодкий подарунок від відділу культури, молоді та спорту Бродівської міської ради. А від нашого постійного, надійного спонсора " Ваш лаваш" запашні, свіженькі, смачненькі піци. І під гучну коляду, під ялинкою трішки посвяткували. Щира подяка нашим спонсорам, що допомогли зробити невеличке святкування нашим вихованцям. Радіємо, що батьки приходять підтримати та повболівати за своїх діток. Якщо така підтримка та розуміння зі сторони батьків буде і надалі, то буде і успіх у всіх наших починаннях.

І низький уклін нашим захисникам за можливість проводити змагання, проводити свято дітям.

Слава ЗСУ! Слава УКРАЇНІ !« повернутися

Вхід для адміністратора