A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Добро вважають найціннішим скарбом

Дата: 13.12.2023 12:11
Кількість переглядів: 32

Добро вважають найціннішим скарбом. Воно, як сонечко зігріває, тішить і радує людей. Тільки доброта і милосердя роблять нас справжніми людьми. Кожна людина, проживши своє життя, залишає певну згадку про себе на цій землі: хто на віки збудував прекрасні архітектурні споруди, хто створив чудові художні полотна, хто був покликаний навчати і виховувати, а хто своєю повсякденною працею, звичайною і водночас такою потрібною, вносив свій вклад у швидкоплинний потік життя. І всі ці люди в усі часи творили добро – добро для кожного, добро для всіх, добро для народу. Таких людей раніше називали доброчинниками, благодійниками, меценатами, а зараз спонсорами. Плідна робота закладів освіти, особливо їх матеріально-технічне забезпечення, в сучасних умовах не можлива без спонсорської підтримки. Не є виключенням і наш заклад освіти Бродівської ТГ.Тому хочеться подякувати спонсорам за подарунок, який отрималама наша школа напередодні Дня Миколая - комп’ютерну техніку. Ця підтримка – свідчення вашого, шановні спонсори, небайдужого ставлення до проблем освіти в Україні і розуміння непересічної важливості навчання та виховання дітей.

Особливу подяку і шану висловлюємо: Павлу Кулінцю за постійну турботу про нашу школу, Frank Roth з міста Дрезнен за комп’ютери, фонду»Допомога без меж.Броди».

ДЯКУЄМО що ви поруч з нами — підтримуєте, надихаєте Саме завдяки Вам наша школа оновлюється і залишається затишною другою домівкою для наших учнів. Здоров’я ВАМ, злагоди, взаєморозуміння, душевного спокою та достатку. Низький уклін вам за вашу натхненну і самовіддану працю, за вашу непохитну віру в майбутнє освіти. Хай Господь сторицею віддячить за ваше розуміння, підтримку і за частку душі, подаровану нашим дітям!

Миру нам усім та перемоги!!!

Станіславчицький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом імені Тимофія Бордуляка

 « повернутися

Вхід для адміністратора