A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Шкільним автобусом

Дата: 21.12.2023 11:41
Кількість переглядів: 43

Шкільним автобусом для Бродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №4 завершуємо цьогорічний проєкт «підвезення учнів».

🚍Заступник начальника Львівської ОВА Іван Собко передав голові Бродівської громади Анатолію Белею ключі від нового транспорту. «Школярик» придбано в межах обласної програми співфінансування, де 50 відсотків вартості машини відшкодовано з бюджету Львівщини.

Нагадаємо, шкільними автобусами забезпечували навчальні заклади, які віддали свій транспорт для потреб ЗСУ. А підвезення здобувачів освіти – серед пріоритетних завдань у загальнодержавному процесі реорганізації освітньої мережі в умовах воєнного стану.

Як розповідає водій шкільного автобуса Євген Мариняк, який у Бродівському ОЗЗСО №4 працює 44 роки, щодня на навчання він підвозить 120 дітей. У Бродівській школі здобувають освіту школярі зі сіл Глушин, Гаї-Смоленські, Суходоли, Гаї-Суходільські, Сухота, Дітківці. Також розглядають можливість розширення географії підвезення учнів.« повернутися

Вхід для адміністратора