A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

В одній з найстаріших шкіл Бродівської громади замінили всі вікна

Дата: 09.01.2024 14:34
Кількість переглядів: 45

В одній з найстаріших шкіл Бродівської громади замінили всі вікна.

38 сучасних енергоощадних вікон встановили у Лешнівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів. Тепер діти будуть навчатися в комфортніших умовах. Старим дерев’яним вікнам було більше 80 років. Прогнилі рами трималися з 1935 року.

Покращили умови навчання для близько двох сотень дітей та працівників закладу за кошти місцевого бюджету. Також з казни Бродівської міської ради виділили на заміну старої підлоги в кількох класах.

Про необхідність капітальних ремонтів у Лешнівській школі говорили в перший рік створення громади. Тоді навіть піднімали питання будівництва нового навчального закладу. Адже в Лешнів підвозять здобувачів освіти зі семи довколишніх сіл. Сьогодні тут навчається 183 учні.

Також у 2023 році в навчальному закладі Лешнева спільними зусиллями батьківського колективу, педагогів і благодійників зробили нову огорожу, придбали водяний насос для котла та замінили двері головного входу.

«Важливо, щоби наші діти навчалися в комфортних умова, перебували в безпеці і теплі. Радію, коли спільними зусиллями вдається реалізовувати потрібні ініціативи та згуртовувати людей. А лешнівчани вкотре демонструють свою активність», - зазначив керівник Бродівської громади Анатолій Белей.« повернутися

Вхід для адміністратора