Вітаємо наших вихованців з волейболу

Дата: 16.01.2024 14:35
Кількість переглядів: 36

Бродівська дитячо - юнацька спортивна школа.

Вітаємо наших вихованців з волейболу та їх тренера Сергія Долинюка (перший тренер Ігор Пилипчук ) з черговою перемогою. Гра відбулася на виїзді в м. Мостиська з вихованцями місцевої ДЮСШ. Наші хлопці дві партії, беззаперечно, були на висоті. А ось в третій партії вирішили полоскотати нерви тренеру, трішки розслабитись , а суперник взяв ініціативу в свої руки. Після взятої хвилини перерви та настанов тренера, на кінець все ж таки "переломили" хід гри в свою сторону. Рахунок 3:0 (25:19; 25:15; 28:26).

Дуже вдячні господарям за теплий прийом та хороше суддівство.

На вулиці холодно, а на серці тепло і радісно за наших спортсменів. Росте гідна заміна нашим ветеранам волейболу.

Дякуємо відділу освіти за наданий автобус " Школярик " та водієві Корчаку Оресту Степановичу за професійність. Дякуємо батькам, що відпускають дітей, в такий неспокійний час, на змагання.

А ще вдячні нашим мужнім воїнам за можливість тренуватись та змагатись.