A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

В сніжки граємо-книги про Сніговика читаємо

Дата: 19.01.2024 16:24
Кількість переглядів: 47

#День_Сніговика

Милий сніговичок ☃️ не такий вже й простий персонаж, адже у нього є навіть своє власне свято. В багатьох країнах 18 січня святкують Всесвітній день ⛄️ сніговика.Така чудова ідея прийшла в голову німецькому колекціонеру Корнеліусу Гретцу, який ще будучи юнаком, почав збирати зображення сніговиків. У 2008 році він увійшов зі своєю колекцією в книгу рекордів Гіннеса! У нього більше трьох тисяч експонатів! І все це - Сніговики! Колекціонер запропонував святкувати День Сніговика.

Він розмірковував так:

- По-перше, в середині січня в багатьох країнах є сніг.

- По-друге, число 18 схоже на Сніговика, який тримає в руках мітлу.

- По-третє, в цей день ще не було ніякого міжнародного свята!

Сьогодні бібліотека завітала в гості , до другокласників Лешнівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів📚 з літературними сніжками «В сніжки граємо-книги про Сніговика читаємо» . Діти з радістю , слухали історію виникнення свята , читали вірші про сніговичків та відгадували загадки.

А ще була творча майстерка, виготовлення друзів Сніговичків. Всі дуже старались, придумали імена Сніговикам, але через повітряну тривогу, нам не вдалось завершити свої роботи, діти не розчаровувалися адже залишилось зробити шапочки.❤️« повернутися

Вхід для адміністратора