A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Досліджували місця зростання червонокнижних видів плаунів

Дата: 06.03.2024 16:47
Кількість переглядів: 37

У сучасному світі, коли зміни клімату та антропогенний тиск ставлять під загрозу багатовидовість, важливо звернути увагу на охорону та збереження рідкісних видів рослин і тварин.

Одними з таких видів є червонокнижні плауни: плаун сплюснутий (Platanthera bifolia), плаун баранець (Platanthera chlorantha) та плаун гострий (Platanthera stricta).

Давайте розглянемо, чому ці види потребують нашої уваги та як ми можемо допомогти їм вижити.

Учнівське лісництво "Паросток" Бродівського ОЗЗСО І-ІІІ ст./4 разом з представниками НПП "Північне Поділля" Паньковською Г. П. - начальником науково-дослідного відділу та Баточенко В. М. - старшим науковим співробітником досліджували місця зростання червонокнижних видів плаунів.

Охорона цих видів плаунів є важливим завданням з точки зору збереження біорізноманіття. Заходи з охорони природних місць зростання, відновлення екосистем та регулювання антропогенного впливу можуть допомогти врятувати ці унікальні види від зникнення.

Важливо пам'ятати, що охорона природи - це наша спільна відповідальність, і лише разом ми зможемо забезпечити збереження цінних видів рослин і тварин для майбутніх поколінь.« повернутися

Вхід для адміністратора