Тиждень іноземної мови
Дата: 11.03.2024 12:39
Кількість переглядів: 33
Вивчення іноземної мови – процес складний, але багатогранний і цікавий. Але варто замислитись, що саме іноземна мова є неповторним засобом спілкування між людьми різних національностей. Оволодіння іноземною мовою є потребою часу.
Під час вивчення іноземної мови ми знайомимось з традиціями і звичаями інших народів та переконуємось у неповторності власної української культури.
З метою покращення знань учнів, у нашій школі щорічно проводиться «Тиждень іноземної мови». Нагадуємо, що в нашій школі ми вивчаємо англійську та німецьку мови. Не винятком став і цей навчальний рік.
Тиждень іноземних мов в Бродівському ОЗЗСО І-ІІІ ст.№4.
У заходах цього тижня взяли участь всі класи нашої школи, найактивніші та найкреативніші отримали призи та дипломи.