A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Візит молоді в Норвегію

Дата: 11.03.2024 12:51
Кількість переглядів: 38

Візит молоді в Норвегію🇳🇴

Десять українських підлітків з двома учителями побували в партнерських муніципалітетах Королівства Норвегія.

Тижнева мандрівка відбулася в рамках програми молодіжного обміну "Ukraine Youth to Dalane", про яку домовилися у Бродах під час підписання партнерської угоди з муніципалітетом Ейгерсунд.

"Разом із нашими норвезькими друзями хотіли створити нову платформу для співпраці та діалогу. Обрали напрямок молодіжної політики. Прагнемо розширити можливості молодих людей, які мріють бути активними громадянами світу, прихильниками демократичних цінностей і культурного розмаїття", - Анатолій Белей.

Учасниками норвезько-української Програми молодіжного обміну стали представники чотирьох українських громад, що мають міста-партнери в Норвегії, добре розмовляють англійською та пройшли конкурсний відбір приймаючою стороною. Четверо підлітків із Бродів, по двоє - з Підкаменя, Залізців, Зборова та дві учительки Бродівської гімназії презентували Україну в дружній Норвегії.

🤝Щиро дякуємо громадам Сокндаль, Ейгерсунд, Лунд і Б’єркрейм за гостинність. Обмін знаннями та досвідом між українськими і норвезькими підлітками у сферах демократії, суспільної організації, політики та культури є дуже цінним. Це важливі кроки для зміцнення зв'язків між двома націями та майбутніх проєктів.« повернутися

Вхід для адміністратора