A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

STREAM - ОСВІТА

Дата: 14.03.2024 15:12
Кількість переглядів: 37

Неймовірно цікавим з методичної точки зору та надзвичайно насиченим було представлення власного досвіду вихователем-методистом Бродівського ЗДО №8 Гудимою О.Ю.

Дуже плідну роботу ми спостерігали із впровадження у нашому закладі інтеграційного підходу STREAM-освіта, перевагою якого є сучасні підходи підготовки дитини до життя, до технологічних інновацій.

Створений Ольгою Юліянівною «Посібник методичних рекомендацій щодо організації освітньої діяльності з дітьми дошкільного віку за програмою STREAM-освіта» став тим методично-інноваційним стимулом для педагогів при створенні занять, вправ, ігор та семінарів.

А роботу з такими ефективними новітніми методами та технологіями, як, наприклад, едьютеймент, сторітелінг, кубики Проппа, палички Кюїзенера, Дари Фребеля, круги Луллія, LEGO-конструювання, було інтегровано вихователем-методистом у STREAM-освіті для проведення педагогами дослідів, спостережень, бесід, досліджень чи моделювання явищ та процесів.

Тішимося та гордимося, що свій досвід Ольга Юліянівна представляла на рівні базових закладів дошкільної освіти, які теж впроваджують та поширюють напрям STREAM-освіта.

Тому наші дошкільнята – учасники багатьох всеукраїнських конкурсів, флешмобів, акцій завдяки вихователю-методисту, яка щораз втілює інновації в освітній процес.« повернутися

Вхід для адміністратора