A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Міжмуніципальна співпраця Бродівської та Радивилівської громад

Дата: 29.03.2024 16:38
Кількість переглядів: 31

Міжмуніципальна співпраця Бродівської та Радивилівської громад має всебічну підтримку.

Робоча зустріч між представниками громад разом з експертами HOVERLA / проєкт USAID в Україні відбулася у Радивилові.

Хоч наші міста знаходяться так близько, насправді ми не багато знали одне по одного. Проте з кожною зустріччю бачимо, як співпраця може допомогти обидвом громадам.

Міський голова Радивилівської громади Микола Карапетян зазначив, що в рамках співпраці між громадами ми

напрацьовуємо нові шляхи, щоб забезпечити людям комфортне проживання, доступ до якісних послуг, лікування та реабілітації.

Бродівську громаду представляли заступники міського голови Олександр Єлиневський та Ірина Олеха, начальник відділу соціального захисту населення Ігор Гащак, начальник Бродівського територіального центру надання соціальних послуг Марія Гриневич, начальник відділу освіти Наталія Антоненко, начальник Бродівського центру професійного розвитку педагогічних працівників Олена Ткачик, начальник відділу інформаційно-аналітичної діяльності та комунікації з громадянами Вікторія Мазур, начальник відділу культури, туризму, молоді та спорту Марʼяна Родін.

За час зустрічі поставили собі за мету побачити та дізнатись якомога більше. Заступник міського голови Олександр Пастух, керуючий справами виконавчого комітету Сергій Гуща та начальник відділу освіти, культури, молоді та спорту Ірина Ковалевська ознайомили нас з установами та послугами, які можуть бути цікавими для бродівчан.

Ірина Ковалевська презентувала загальну інформацію про освітню галузь Радивилівської громади. Освітні послуги є одним з пріоритетних напрямків у співпраці наших громад.

Відвідали молодіжний хаб, який нещодавно розпочав роботу у громаді. Побували у Радивилівському ліцеї #2 ім. П.Г. Стрижака, тут працює інклюзивний центр, ресурсна кімната, клас безпеки.

Також відвідали ДНЗ ясла-садочок «Усмішка». Родзинкою закладу є автомістечко, де найменші вивчають перші правила дорожнього руху.

У Радивилівському територіальному центрі соціального обслуговування ставлять собі за мету створити такі умови, щоб люди не почувалися, як у медичних закладах та установах, а створюють домашню атмосферу. Тут максимум по 3 людини в кімнаті, працює 4 медичних сестри. Сам заклад знаходиться на території лікарні, тому медична допомога надається дуже швидко. Також побували у відділенні денного перебування. Зараз Радивилівський територіальний центр співпрацює з двома сусідніми громадами.

Бродівська громада розглядає можливість партнерства в галузях освітніх та соціальних послуг. Співпраця Бродівської і Радивилівської громади може принести користь для мешканців обидвох громад.

Напрацювали план подальших кроків для налагодження партнерства. Дякуємо колегам за плідну зустріч!« повернутися

Вхід для адміністратора