A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Атестація педагогічних працівників

Дата: 01.04.2024 12:10
Кількість переглядів: 17

Від нас, від нашого вміння, від нашої майстерності, від нашого мистецтва та мудрості залежить життя дитини, здоров’я, розум, характер, воля, інтелектуальне обличчя, її місце та роль у житті, її щастя. (В. О. Сухомлинський)

26 березня 2024 року відбулося засідання атестаційної комісії навчального закладу.

Атестувалися педагоги як з великим практичним досвідом, та які атестувалися вперше.

Атестація педагогічних працівників — це система заходів, спрямована на всебічне комплексне оцінювання їх педагогічної діяльності, за якою визначаються відповідність педагогічного працівника займаній посаді, рівень його кваліфікації, присвоюється кваліфікаційна категорія.

Пам’ятаймо, що кожний рік атестаційного періоду – це сходинка до майстерності, до творчості, до впевненості ПЕДАГОГА.

Атестація для педагогічного працівника – це важливий етап його професійного життя, точка опори для подальших здобутків і звершень на педагогічній ниві.

Бажаємо їм творчих злетів, професійних успіхів та постійного самовдосконалення! Вітаємо педагогів Наталю Лех- учителя біології, Ірину Боруцьку – учителя хімії, Вадима Лех – учителя фізичного виховання, Іванну Решетняк - учителя початкових класів, Ольгу Кметь - вихователя дошкільної групи з успішним проходженням атестації!

Бажаємо всім міцного здоров’я, життєвої енергії, подальших успіхів, здійснення всього запланованого, креативності, розсудливості, мудрості! Щоб принцип "працюйте - і вас оцінять" став непохитним.

Станіславчицький заклад загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом імені Тимофія Бордуляка« повернутися

Вхід для адміністратора