A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Dance battle

Дата: 04.04.2024 10:45
Кількість переглядів: 17

25 березня 2024 року в Народному домі міста Броди з метою збору коштів для підтримки ЗСУ гімназисти провели танцювальний благодійний захід «Dance battle».

Щиро дякуємо організаторам заходу, спонсорам свята – Фундації пам’яті Юрія Мельника, випускниці гімназії Василині Теслі, а також всім, хто долучився до доброї справи своїм донатом, та нашим талановитим гімназистам.

На заході зібрали 32763грн, в тому числі кошти під час проведеного аукціону. Щиро дякуємо за надані лоти: Ользі Коваль, Ірині Підгурській, Олександру Бурделяку, Остапу Чоботу, Людмилі Кіт, Мирославі Островській, Назарію Крутяку, Галині Шнайдрук.

Частину суми, а саме 30000 грн, передали благодійному фонду «Bee forсes» на закупівлю комплектуючих та виготовлення 2 fpv- дронів.

Також завдяки донатам педагогічного колективу гімназії та залишкам коштів, зібраних на благодійному танцювальному заході, придбали обладнання для екіпажу ударних БПЛА нашого випускника Панькевича Євгена:

-пульт для управління fpv- дронами

- планшет для зв’язку.

Окрім цього, благодійний фонд «Bee forсes» передав ноутбук для Панькевича Євгена.

Окремо хочемо подякувати сім’ї Миколи Якимчука за багаторазову допомогу - окопні свічки, матеріали для їх виготовлення та інші речі, необхідні нашим захисникам, які ми передали нашим військовослужбовцям різних підрозділів на лінію бойового зіткнення.

Тримаємо стрій! Наближаємо перемогу разом!« повернутися

Вхід для адміністратора