A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

А ти вже знаєш, ким хочеш стати?

Дата: 15.04.2024 17:02
Кількість переглядів: 17

«А ти вже знаєш, ким хочеш стати?» — таке запитання ставлять дитині дедалі частіше, коли вона переходить з класу в клас.

Дуже важливо обрати професію, яка буде приносити задоволення у житті ,а для того щоб дізнатися про тонкощі тієї чи іншої професійної діяльності, учні 10-Б класу (класний керівник Ірина Шишка) мали чудову нагоду побувати на профорієнтаційних майстер- класах .

Дізналися про роботу спортивного тренера , адже зростання популярності здорового способу життя збільшує попит на послуги тренерів.Під час відвідин Plusfit Brody учні мали можливість поспілкуватися з Іваном Ковальчуком. Дізналися ,як грамотно розподілити навантаження, інтенсивність і режим тренувань; підібрати найбільш ефективні засоби і методи фізичної, технічної, , психологічної та теоретичної підготовки для досягнення кращих результатів.

А ще десятикласники відвідали стоматологію Prima Dental де мали змогу більш детально поглибити свої знання про шкіру і догляд за нею. Косметолог Юлія Костянтинівна Пасічник провела пізнавальну й цікаву лекцію, розвіяла багато міфів про дерматологію, допомогла зрозуміти, у кого який тип шкіри і як з ним працювати. А також пояснила, яку небезпеку несе використання несертифікованої продукції.

В іншому кабінеті на старшокласників чекала не менш захоплива лекція стоматолога Марія Стрихалюк Марія Парацій . Учні мали можливість на практиці закріпити знання з біології і наочно познайомитися з усіма тонкощами роботи «зубної феї». Спробувати себе у ролі лікаря: поставити пломбу, провести чистку, і все це виконували з допомогою мікроскопа й іншої сучасної техніки.

Дуже вдячні Prima Dental та Plus Fit Club за цю чудову можливість!

Бродівський опорний заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3« повернутися

Вхід для адміністратора