A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Відкрили клас безпеки

Дата: 17.04.2024 15:50
Кількість переглядів: 21

У Пониковицькому ЗЗСО І-ІІІ ст. відкрили клас безпеки. Це спеціально облаштований простір, де учні вивчають важливі аспекти особистої, соціальної та цифрової безпеки.

Завітали на відкриття заступники міського голови Ірина Олеха та Оксана Прокопець, начальник відділу освіти Наталія Антоненко, заступник голови Золочівської РВА Михайло Кулик, представники ДСНС на чолі з начальником Золочівського РУ ГУ ДСНС України у Львівській області Андрієм Полішком.

Відкрити клас безпеки у школі - велика робота та складне завдання, але, зважаючи на виклики воєнного часу, освітяни прагнуть надати учням якнайкращий доступ до знань, які можуть врятувати життя.

Директор Пониковицького ЗЗСО І-ІІІ ст. Людмила Адамович зазначила, що створити клас безпеки вдалося за підтримки Бродівської міської ради, ДСНС, та з допомогою вчительського колективу.

Для наповнення класу знадобились не тільки матеріальні ресурси, але й значна дослідницька робота, щоб знайти та застосувати найбільш цікаві та ефективні практики, які зацікавлять дітей навчатися і застосовувати правила безпеки у повсякденному житті.

Клас безпеки має різні сектори:

📌безпека життєдіяльності;

📌вибухонебезпечні та підозрілі предмети;

📌психологічна підтримка;

📌пожежна безпека;

📌безпечний інтернет;

📌домедична допомога.

Провідний інспектор ВЗНС Золочівського РУ ГУ ДСНС у Львівській області Володимир Райта провів перше заняття з правил пожежної безпеки для учнів та вчителів у новенькому класі безпеки. Продемонстрували, як виглядає та одягається обладнання пожежників при роботі в задимлених приміщеннях.

А начальник відділу контролю за застосуванням санкцій супроводу адміністративних позовів та обліку пожеж ГУ ДСНС у Львівській області Андрій Гвардєєв провів навчання для вчителів за темою «Ризики, розвʼязані з вибухонебезпечними предметами».

Тим часом на шкільному подвірʼї зʼявилась сучасна пожежна машина. Учні мали нагоду побачити її обладнання, дізнатися цікаві факти про роботу рятувальників та побувати в кабіні машини вогнеборців. А для найсміливіших рятувальники приготували можливість спробувати свої сили в управлінні бранспойтом.

Знання та враження, які сьогодні отримали школярі точно залишаться у памʼяті та будуть спонукати дотримуватись правил безпеки, берегти природу, піклуватись про безпеку близьких.

Запобігти. Врятувати. Допомогти.


« повернутися

Вхід для адміністратора