A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Участь у Хресній дорозі

Дата: 22.04.2024 11:21
Кількість переглядів: 20

Ісусе, Спасителю наш, на доказ Твоєї безмежної любові до нас і для нашого спасіння Ти прийняв пониження, погорду, несправедливе засудження і найболючішу смерть на хресті. Щоб Тобі подякувати за ласку спасіння, перепросити Тебе за наші гріхи й випросити ласку витривалості, хочемо розважати про Твої муки і смерть.

Тривають дні Великого посту… Це час молитви, роздумів, покаяння. Час, коли кожен із нас має можливість виблагати у Господа відпущення своїх гріхів і достойно причаститися Святих Христових Таїн. Час богослужінь, що спонукають до глибоких роздумів над терпінням Ісуса Христа, – час Хресної дороги. Церква закликає нас духовно пережити 14 умовних стацій, котрі також нагадують нам події сивої давнини та наші щоденні терпіння.

Участь у Хресній дорозі взяли також учителі та працівники Станіславчицького ЗЗСО І-ІІ ступенів. Така спільна молитва є чудовою нагодою до глибшого усвідомлення про несправедливий засуд і смерть Христа, через наші погані вчинки, а тому спонукає до глибшого співчуття і більшої любові до Ісуса Христа страждаючого.

Надіємось, що така Хресна дорога стане доброю традицією на користь України та нашого округу . Адже, через 2 роки святкуватимемо 400 років від першої згадки про село Станіславчик. Дерев’яна церковця Архистратига Михаїла була збудована далекого 1799 року. Нехай Пресвята Богородиця, Мати Божа, допомагає кожному з нас творити діла милосердя кожного дня.


« повернутися

Вхід для адміністратора