A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

ЗСУ допомагаємо - перемогу наближаємо!

Дата: 02.05.2024 09:54
Кількість переглядів: 17

💙💛ЗСУ допомагаємо - перемогу наближаємо!

У Вербну неділю, центральний парк перетворився на велику локацію доброти, творчості та співпраці. Передвеликодній ярмарок став місцем, де об’єдналися різні сфери життя громади: Бродівська міська рада, творча група «Свої», Міжнародна благодійна організація «Дор'ія», БО «БФ «Карітас-Броди», комунальні установи «Бродівський Народний дім», «Бродівська школа естетичного виховання», «Бродівський центр дитячої та юнацької творчості», «Бродівський центр технічної творчості», «Бродівський молодіжний центр», ОЗЗСО №4 м.Броди та представники місцевого бізнесу задля благодійності.

🎵Ярмарок розпочався з акомпанементу дитячого духового оркестру Бродівської ШЕВ. Вони створили неповторну атмосферу та додали ритму благодійному заходу. Далі загуло, як у вулику. 🍰Тут було як від кулінарних шедеврів, так і до витворів мистецтва ручної роботи - кожен стенд на ярмарку мав щось особливе та неповторне👨‍🎨.

📸Незабутні моменти створювала також локація у стилі етно від творчої групи «Свої» , де кожен міг зробити фото за символічний донат. А для любителів ретро чекала вулична газета Street.Press, де залічені секунди можна було з’явитися на першій шпальті.

🎨Також на гостей чекали майстер-класи з писанкарства, бісероплетіння, розпису пряників та виготовлення великоднього декору. Не забули й про малечу, бо як без яскравих образів.

✍️Долучалися гості ярмарки і до акції «Привітай захисників з Великоднем!», де висловлювали підтримку та вдячність нашим воїнам.

Ця подія стала яскравим прикладом того, як об'єднавши зусилля можна принести радість один одному та допомогти ЗСУ.

🫶Бродівська міська рада дякує усім, хто відгукнувся на ініціативу та підтримав її. Нехай такі події стануть для нас традицією, а підтримка та благодійність - нашим внеском у мирне майбутнє України.

Про суму зібрану на благодійному ярмарку повідомимо у наступному дописі.« повернутися

Вхід для адміністратора