A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

У Суходолах відбулися громадські слухання щодо проєкту рішення про ліквідацію Суходільської філії Бродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4

Дата: 15.05.2024 14:19
Кількість переглядів: 15

У Суходолах відбулися громадські слухання щодо проєкту рішення про ліквідацію Суходільської філії Бродівського опорного закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 4.

Відповідне інформаційне повідомлення було оприлюднено на сайті Бродівської міської ради.

Кабмін вирішив не фінансувати коштом освітньої субвенції заробітну плату вчителів у школах із кількістю учнів менш як 45 осіб. Зараз у вказаному закладі навчається лише 11 дітей. Тому з метою упорядкування мережі закладів загальної середньої освіти Бродівської міської територіальної громади та створення належних умов для здобуття якісної освіти це питання було винесено на обговорення.

Оскільки це філія ОЗ «Бродівський ОЗЗСО I-III ст. №4», то директорка Людмила Сидорчук розповіла жителям Суходіл про матеріально-технічне забезпечення закладу та про умови навчання.

Найбільше жителів села турбували питання безпеки дітей під час повітряних тривог та щодо підвезення.

Усі пропозиції будуть представлені на засіданні профільних комісій, а остаточне рішення за депутатським корпусом.« повернутися

Вхід для адміністратора