A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

У Боратині розглянули проєкт рішення про перепрофілювання (зміну типу) та перейменування Боратинського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Бродівської міської ради

Дата: 15.05.2024 14:24
Кількість переглядів: 17

Зміни в освітній мережі потребують громадського обговорення.

Вчора у Боратині розглянули проєкт рішення про перепрофілювання (зміну типу) та перейменування Боратинського закладу загальної середньої освіти І-ІІ ступенів з дошкільним підрозділом Бродівської міської ради.

Начальник відділу освіти Наталя Антоненко та перший заступник міського голови Ірина Олеха пояснили зміни в законодавстві щодо фінансування шкіл з малою кількістю учнів. Відповідно органи місцевого самоврядування мають вирішити питання трансформації мережі закладів громади якнайшвидше. Адже утримувати малокомплектні школи громада неспроможна, а відповідно до рішення Кабміну освітню субвенцію держава також не надасть.

Місцеві органи самоврядування мають вирішити питання з довезенням дітей у більші школи, які мають кращу матеріально-технічну базу.

Зараз у школі навчається 43 дитини, на жаль, кількість учнів з кожним роком зменшується. До прикладу, у Боратинському освітньому закладі цьогоріч нема повних класів, а саме у 6 класі навчається 3 дитини, а у 8 класі – 1 учень. Нагадуємо, що вибір освітнього закладу є за батьками.

Найбільш болючі питання - це стан дороги у селі і доїзд дітей до інших навчальних закладів, особливо у зимовий період. Перший заступник міського голови Ірина Олеха розповіла, що Бродівська міська рада неодноразово зверталася з листами на адресу голови Львівської обласної військової адміністрації та Департаменту дорожнього господарства щодо стану дороги, оскільки автошлях є обласного підпорядкування.

Протокол громадських слухань буде зачитано на профільних комісіях і сесії.« повернутися

Вхід для адміністратора