A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Бродівської міської ради

Випускний бал у дитячому садку

Дата: 28.05.2024 09:48
Кількість переглядів: 15

✨💫Випускний бал у дитячому садку — це завжди важлива подія, яка стає невід’ємною частиною життя дошкільнят та їхніх батьків. Дітям доводиться розлучатися з хорошими друзями та добрими й улюбленими вихователями. Та це не день для смутку, а велика подія, бо випуск — це маленька сходинка до нового життя. І тому випускне свято завжди особливе.

✨💫Не так давно батьки привели діток до садочка, довірили педагогічному колективу найцінніший скарб - свою малечу. Минуло кілька років... І ось він результат - вже дорослі, розумні, творчі, виховані громадяни, наше майбутнє!

✨💫Під час свята маленькі випускники показали присутнім свої досягнення у виконанні пісень, віршів, танців.

✨💫Багато хороших слів було сказано в цей день і в адресу випускників та їх батьків, і в адресу адміністрації та вихователів, бо саме завдяки спільним зусиллям маємо хороших, розумних, а саме головне - здорових дітей, дітей, які мають свої мрії і уподобання, які вміють гарно співати і танцювати, що вдало було показано на святі.

✨💫Сучасний, феєричний Випускний бал у старшій «А» групі пройшов цікаво і весело. Яскраве підтвердження того – бурхливі емоції. Сподіваємося, що незабутнє враження від свята залишиться у випускників на все життя!

✨💫Щиро бажаємо випускникам бути здоровими, успішними, завзятими, наполегливими в досягненні своїх найзаповітніших мрій та сподівань. А батькам зичимо терпіння й розуміння.

Здоров’я вам усім, успіхів та мирного неба!💙💛

🫶Вихователі:Mariia Kolesnyk,Ірина Палчинська!

🫶Музичний керівникГалина Зильберг!

🫶Помічник вихователя Tanya Gavrylenko!

#дітиУкраїни

#Дякуємо_ЗСУ

Бродівський заклад  дошкільної освіти №7 « повернутися

Вхід для адміністратора